O mnie

Projektuję Twoje pozytywne emocje
Wiktor Kłyk

Wiktor Kłyk

Projektując ogród  moim głównym celem są pozytywne emocje, które w Tobie wzbudzi.

 

 

Ogród jest dla mnie przestrzenią w której architektura przenika się z zaplanowaną dzikością natury. W ogrodach które projektuje wprowadzam  kontrasty faktur liści, przenikanie się kolorów i grę światła.  To wszystko zestawiam z Designem i sztuką.

 

Chcę się dzielić z Tobą efektami mojej pracy. Wprowadzając zmiany w Twoim otoczeniu, dyskretnie uruchamiam efekt kuli śnieżnej.

Ogród to pozytywne efekty wizualne odbierane przez Ciebie na poziomie świadomym i podświadomym.

Posadzone w nim rośliny, zaczną pozytywnie wpływać na Ciebie, kojąc nerwy i

stymulując do działania.  Dobrana przeze mnie zieleń otaczająca Twój dom zacznie Ciebie leczyć wydzielając substancje bakteriobójcze i grzybobójcze- Fitoncydy.

Moją główna ideą przy projektowaniu ogrodu jest wprowadzanie takich gatunków roślin, które przetrwają w nim przy małym zużyciu wody. Jeśli masz czysty piasek na swojej działce, dla mnie jest to najlepsza gleba aby zaprojektować wspaniały ogród.

 

Projektuję ogrody na terenie całej Polski i za granicą.

Wykonywałem projekty we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie czy w tak odległych miastach jak Palo Alto czy Helsinki.

Gdy realizacja ogrodu staje się faktem, możesz liczyć na moje wsparcie w wyborze najwyższej jakości materiałów. Współpracuję z producentami produktów klasy premium. W ogrodzie nie może być miejsca na kompromisy. Żywioły i zmiany pór roku zweryfikują nawet najmniejsze niedociągnięcie.

Gdy już przestrzeń nabiera formy, wypełniam ogród sztuką. Współpraca z  artystami oraz designerami sprawia, że mogę wypełnić Twój ogród dziełami oryginalnymi, dającymi przyjemne

wrażenia wizualne.

Realizacje moich ogrodów możesz znaleźć  w takich miastach jak Szczecin, Berlin czy Poczdam.

Wszystko to znajdziesz w moim :

PORTFOLIO

 

 

 

 

Zapraszam do kontaktu.

Wiktor Kłyk

DESIGNERZY I ARTYŚCI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ

OLA KOŚCIOW

OLA KOŚCIOW

ARCHITEKT WNĘTRZ

Mariaż wnętrz z ogrodami. Wykonaliśmy już dwa projekty. W ramach konkursu koncepcję otoczenia Pawilonu Zodiak w Warszawie, oraz ogród dla Państwa Agaty i Bartka. Cały czas nabieramy rozpędu. Więcej o Oli: http://www.olakosciow.pl

Aleksandra Kościow- Kłyk. Architekt wnętrz, designer.

OFICJALNA STRONA

 

 

PARTNERZY

Szkółka Fisher

Szkółka