O mnie

Architekt krajobrazu & Projektant ogrodów.
Wiktor Kłyk

Wiktor Kłyk

Ogród jest dla mnie przestrzenią w której architektura przenika się z zaplanowaną dzikością natury. W ogrodach które projektuje wprowadzam  kontrasty faktur liści, przenikanie się kolorów i grę światła.  To wszystko kontrastuję z Designem i sztuką.

 

Chcę się dzielić z Tobą efektami mojej pracy. Wprowadzając zmiany w Twoim otoczeniu, dyskretnie uruchamiam efekt kuli snieżnej.

Ogród to pozytywne efekty wizualne odbierane przez Ciebie na poziomie świadomym i podświadomym.

Posadzone w nim rośliny, zaczną pozytywnie wpływać na Ciebie, kojąc nerwy i

stymulując do działania.  Dobrana przeze mnie zieleń otaczająca Twój dom zacznie Ciebie leczyć wydzielając substancje bakteriobójcze i grzybobójcze- Fitoncydy.

Moją główna ideą przy projektowaniu ogrodu jest wprowadzanie takich gatunków roślin, które przetrwają w nim przy małym zużyciu wody. Jeśli masz czysty piasek na swojej działce, dla mnie jest to najlepsza gleba aby zaprojektować wspaniały ogród.

 

Projektuję ogrody na terenie całej Polski i za granicą.

Wykonywałem projekty we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie czy w tak odległych miastach jak Palo Alto czy Helsinki.

Realizacje moich ogrodów możesz znaleźć  w takich miastach jak Szczecin, Berlin czy Poczdam.

Wszystko to znajdziesz w moim :

PORTFOLIO

 

 

 

 

Zapraszam do kontaktu.

PROFESJONALIŚCI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ

Razem tworzymy spójną materię. Dom, wnętrze i ogród.

TOMASZ BĄK

TOMASZ BĄK

ARCHITEKT

Wspólnie wykonaliśmy zagospodarowanie plaży w Piszu a także koncepcję rozbudowy szkoły w Sieniawie. Efektem naszej współpracy jest także projekt rozbudowy wiekowego muru przy budynku Starej Rzeźni w Szczecinie.

OLA KOŚCIOW

OLA KOŚCIOW

ARCHITEKT WNĘTRZ

Mariaż wnętrz z ogrodami. Wykonaliśmy już dwa projekty. W ramach konkursu koncepcję otoczenia Pawilonu Zodiak w Warszawie, oraz ogród dla Państwa Agaty i Bartka. Cały czas nabieramy rozpędu. Więcej o Oli: http://www.olakosciow.pl