O mnie

Projektuję Twoje pozytywne emocje
Wiktor Kłyk

Wiktor Kłyk

Architekt ogrodów

Cieszę się, że znalazłeś się na mojej stronie. Kiedy projektuję ogród, moim głównym celem są pozytywne emocje, które w Tobie wzbudzi. Autorską pracownię architektury krajobrazu w Szczecinie prowadzę od 2010 roku. W tym czasie zdobyłem wiedzę na polu projektowym i przy realizacji ogrodów. Pracowałem intensywnie nad tym, aby mój styl był unikalny, a usługa coraz lepsza. Aby sprawdzić się w różnych rejonach pracy projektowej, z powodzeniem startowałem w konkursach krajowych, jak również międzynarodowych. Niemal 10 lat istnienia mojej firmy na polskim rynku to ponad 100 zaprojektowanych i zrealizowanych ogrodów prywatnych w Polsce oraz za granicą. Najciekawsze znajdziesz w moim PORTFOLIO.

 

Moje osiągnięcia w dziedzinie architektury krajobrazu:

 

– II miejsce w konkursie Slant Award,
– II miejsce w konkursie Zieleń to Życie,
– III miejsce – Marina Golf Club oraz Ogród pokazowy dla marki Pozbruk,
– wyróżnienie w Malta Festival Park(ing) Day.

 

W trakcie mojej pracy wykonałem projekty wielu miast, w tym:

– koncepcja plaży miejskiej w Lubniewicach,
– koncepcja rynku miejskiego w Lubniewicach,
– koncepcja Parku Miłości im. Michaliny Wisłockiej w Lubniewicach,
– zrealizowany projekt plaży miejskiej w Piszu,
– rewitalizacja starego miasta w Łagowie,
– koncepcja nowej plaży miejskiej w Łagowie.

 

Jako architekt ogrodów współpracowałem z wieloma firmami i instytucjami:

 

-projekt i realizacja frontu ogrodu dla Nadleśnictwa w Drawsku Pomorskim,
-projekt i realizacja nasadzeń wokół Hotelu Baltic Palace,
-projekt zagospodarowania przestrzeni wokół kompleksu Starej Rzeźni.

Co wyróżnia moją usługę projektowania ogrodów?

Ogród jest dla mnie przestrzenią, w której architektura przenika się z zaplanowaną dzikością natury. W przestrzeni, którą projektuję wprowadzam kontrasty faktur liści, przenikanie się kolorów i grę światła. To wszystko zestawiam z designem oraz sztuką. Twoja przestrzeń ogrodowa jest dla mnie wyzwaniem. Wyzwanie to polega na wykonaniu projektu unikatowego, dopasowanego do Twojego gustu i oczekiwań. Podejmuję się projektowania ogrodów nie tylko w województwie Zachodniopomorskim, ale także w całej Polsce czy za granicą.

Architekt ogrodów przydomowych ze Szczecina

Chcę się dzielić z Tobą efektami mojej pracy. Wprowadzając zmiany w Twoim otoczeniu, dyskretnie uruchamiam efekt kuli śnieżnej. Ogród daje Ci pozytywne doznania wizualne, które odbierasz na poziomie świadomym i podświadomym. Posadzone w nim rośliny, zaczną pozytywnie wpływać na Ciebie, kojąc nerwy, stymulując do działania. Dobrana przeze mnie jako architekta zieleń otaczająca Twój dom zacznie Cię leczyć wydzielając substancje bakteriobójcze i grzybobójcze – Fitoncydy.

Praca architekta ogrodów

Moją główna ideą przy projektowaniu ogrodu jest wprowadzanie takich gatunków roślin, które przetrwają w nim przy małym zużyciu wody. Nawet, jeśli masz czysty piasek na swojej działce, dla mnie jest to najlepsza gleba aby zaprojektować wspaniały ogród bez wymiany ziemi. Projektuję ogrody w województwie Zachodniopomorskim, na terenie całej Polski oraz za granicą.

Architektura krajobrazu z pasją

Wykonywałem projekty związane z architekturą krajobrazu we Wrocławiu, Szczecinie, Warszawie, Krakowie czy w tak odległych miastach jak Palo Alto i Helsinki. Gdy realizacja ogrodu staje się faktem, możesz liczyć na moje wsparcie w wyborze najwyższej jakości materiałów. Jako architekt współpracuję z producentami klasy premium. Na stałe ogrody wykonują dla mnie sprawdzone przy realizacjach firmy, jak również mój własny zespół wykonawczy.

Sztuka w Twoim ogrodzie przydomowym w Szczecinie

W ogrodzie nie może być miejsca na kompromisy. Żywioły i zmiany pór roku zweryfikują nawet najmniejsze niedociągnięcia czy wady produktu. Gdy już przestrzeń nabiera formy, wypełniam ogród sztuką. Współpracuję ze specjalistami z niezbędnych dla wykonania ogrodu branż, czyli rzemieślnikami, architektami i designerami.

Gdzie znajdziesz moje realizacje?

Realizacje moich ogrodów możesz znaleźć w takich miastach jak Szczecin, Berlin czy Poczdam. Jeśli jesteś już zdecydowany na usługę architekta krajobrazu, zapraszam do kontaktu.

 

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 15 pod numerem: 504047672

 

Zapraszam do kontaktu.

Wiktor Kłyk

DESIGNERZY I ARTYŚCI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ

OLA KOŚCIOW

OLA KOŚCIOW

ARCHITEKT WNĘTRZ

Mariaż wnętrz z ogrodami. Wykonaliśmy już dwa projekty. W ramach konkursu koncepcję otoczenia Pawilonu Zodiak w Warszawie, oraz ogród dla Państwa Agaty i Bartka. Cały czas nabieramy rozpędu. Więcej o Oli: http://www.olakosciow.pl

Aleksandra Kościow- Kłyk. Architekt wnętrz, designer.

OFICJALNA STRONA

 

 

PARTNERZY

Szkółka Fisher

Szkółka